Про нас - PaperCloud
Зворотній дзвінок

Про нас

Ми – ідеально відточена цифрова система послуг для бізнесу, яка переносить бек-офісу з усіма його папками, листами, документами на підпис, рахунками-фактурами та іншими паперами в віддалений хмарний кабінет з прямим доступом для власника і менеджменту.

Наші задачі

Ми пропонуємо бізнесам аутсорсингові послуги в напрямках бухгалтерії, права та аудиту, що звільняють свідомість і простір від рутинних бізнес-завдань.

Ми існуємо, щоб взяти на себе весь мікро- і медіум-менеджмент, який обслуговує основний бізнес-процес так, щоб у власника і керуючих з’явилася можливість сконцентруватися на забезпеченні успіху своєї справи.

Наша особистість

Ми – професійний і досвідчений, але в той же час гнучкий і сучасний партнер-інтелектуал, на якого можна покластися, і який не обтяжує вас своєю постійною присутністю.

Уточнити деталі / оформити замовлення
Залишаючи заявку, я погоджуюся з правилами

Наша місія

Допомагати ідейного малому і середньому бізнесу досягати реалізацій своїх цілей.

Діяти на наших партнерів заспокійливо, позбавляючи від бюрократичних турбот і паперової тяганини.

Бути простим, корисним і надійним сервісом бухгалтерсько-юридичних послуг, примножувати головну валюту сучасності – час.

Наше бачення

Стати унікальним цифровим сервісом (бенчмарком для галузі) з аутсорсингу бізнес-послуг на базі інформаційних технологій і хмарного принципу зберігання даних.

Наша соціальна місія

Допомога в розвитку молодих бізнесів і стартапів через спецпрограми і консалтинг в трьох основних напрямках діяльності – бухгалтерія, право, оподаткування.

Наші цінності

Допомога в розвитку молодих бізнесів і стартапів через спецпрограми і консалтинг в трьох основних напрямках діяльності – бухгалтерія, право, оподаткування.

Інноваційність
Ми тримаємо руку на пульсі і спостерігаємо за останніми розробками в ключових сферах діяльності, імплементуючи краще в цілях розвитку власного бізнесу і бізнесів наших партнерів.
Відповідальність
Ми усвідомлено підходимо до всіх результатів нашої роботи і цілей компаній клієнтів, несучи відповідальність за розвиток бізнесів партнерів і ринку в цілому.
Професіоналізм
Високі результати нашої роботи безпосередньо залежать від нашого реноме і досвіду. Наша репутація занадто дорога нам, щоб хоч раз поступитися в якості.

Наші раціональні переваги

  1. Уміння доносити складні речі простими словами
  2. Уміння реанімувати бухгалтерії клієнтів
  3. Моментальна реакція на запити клієнтів
  4. Автоматизація процесів інформування та нагадування
  5. Повна прозорість (живе представництво у мережі)
  6. Взаємозамінність і багаторівневий контроль: мікс технологій та оффлайн-професіоналів
  7. Страхування на 1 млн. грн.